Där inte annat avtalats utförs alla uppdrag i enlighet med Sveriges Åkeriföretags ansvarsbestämmelser ALLTRANS 2007, ASKOM 2009 och CONTAB 2003.

Vi är ISO certifierade både inom
Miljö 14001 och Kvalitet 9001.

Administration

phoneimg08 - 594 409 60

 

Mikael A_liten

 

VD
Mikael Andersson


phoneimg08-594 409 72
brevimg mikael.andersson@marstaforenade.se

 

 

 

 

 

Hellvi_liten

 

Ekonomichef
Hellvi Ersson


phoneimg08-594 409 68
brevimg hellvi.ersson@marstaforenade.se

 

 

 

 


Marie_litenReceptionist
Marie Samuelsson

 

phoneimg08-546 909 92
brevimg marie.samuelsson@marstaforenade.se

 

 

 

 

 


Annelen_liten
Ekonomiassistent - Avräkningar, leverantörsfakturor
Annelen Englund

 

phoneimg08-594 409 67
brevimg annelen.englund@marstaforenade.se


 

 

 

 

Ingrid_liten

Ekonomiassistent - Fakturering, prissättning
Ingrid Pettersson


 

phoneimg08-546 909 83
brevimg ingrid.pettersson@marstaforenade.se

 

 

 

 

 

Anne_Liten
Ekonomiassistent - Fakturering, prissättning
Anne Lucht

 

phoneimg08-594 409 61
brevimg anne.lucht@marstaforenade.se

 

 

 

 


Annika_Liten
Ekonomiassistent - Leverantörsfakturor
Annika Borgenfalk

 

phoneimg08-546 909 81
brevimg annika.borgenfalk@marstaforenade.se

 

 

 

 


Ann_Liten
Ekonomiassistent - Fakturering, prisättning
Ann Friman

 

phoneimg08-546 909 82
brevimg ann.friman@marstaforenade.se

 

 

 

 


Antonie_liten

Ekonomiassistent
Antoine Matar


 phoneimg08-546 909 91
brevimg antoine.matar@marstaforenade.se

 

 

 


 

 

Pernilla_liten
Åkeriservice
Pernilla Bohm

 

phoneimg08-546 909 87
brevimg pernilla.bohm@marstaforenade.se

 

 

 

 

 

Christina_liten
Åkeriservice, Utbildning
Christina Larsson

 

phoneimg08-546 909 96
brevimg christina.larsson@marstaforenade.se

 

 

 

 

 

Erik_litenIT-, Administration-, Miljö- & Kvalitetssamordnare
Erik Lönn

 

phoneimg08-594 409 79
brevimg erik.lonn@marstaforenade.se

 

 

 


 

 

Niclas_litenKommunikations- & Marknadsansvarig
Niclas Larsered

 

phoneimg08-546 909 98
brevimg niclas.larsered@marstaforenade.se

 

 

 

 

 

 

Anders_liten
Täktoperatör
Anders Joelsson

 

phoneimg08-546 909 85
brevimg anders.joelsson@marstaforenade.se