Där inte annat avtalats utförs alla uppdrag i enlighet med Sveriges Åkeriföretags ansvarsbestämmelser ALLTRANS 2007, ASKOM 2009 och CONTAB 2003.

Vi är ISO certifierade både inom
Miljö 14001 och Kvalitet 9001.

Transportledning

Kontakta oss för att beställa fordon!


phoneimg08 - 594 409 60

 

Anders Wahlgren

Chef Transportledning
Anders Wahlgren

 

phoneimg08-594 409 62
brevimg anders.wahlgren@marstaforenade.se



 

 



Mats T_liten

Affärsområdeschef Täkter & tippar
Mats Trysefjord

 

phoneimg08-408 067 91
brevimg mats.trysefjord@marstaforenade.se


 

 


 


Jasmina_liten
Transportledare, Stora ekipage
Jasmina Miljkovic

 

phoneimg08-594 409 73
brevimg jasmina.miljkovic@marstaforenade.se






Patric Munther


  Transportledare, Stora ekipage
  Patric Munther


  phoneimg 08-546 909 80
  brevimg patric.munther@marstaforenade.se





 

JoakimS_litenTransportledare Container, täktoperatör
Joakim Sundberg

 

phoneimg08-594 409 65
brevimg joakim.sundberg@marstaforenade.se

 

 

 

 



Therese_litenTransportledare, Boggibilar
Therese Retander

 

phoneimg08-546 909 94
brevimg therese.retander@marstaforenade.se

 

 


 

 


Jannica_litenTransportledare, Boggibilar
Jannica Liifv

 

phoneimg08-546 909 93
brevimg jannica.liifv@marstaforenade.se

 

 



 

 

KjellF_liten
Transportledare, Kranbilar
Kjell Frölin

 

phoneimg08-594 409 71
brevimg kjell.frolin@marstaforenade.se

 

 


 


Jossan_litenTransportledare, Materialtransporter
Josefine Andersson Sundman

 

phoneimg08-546 909 88
brevimg josefine.sundman@marstaforenade.se







AnnaLena_liten
Transportledare, Materialtransporter
Anna-Lena Holmvall


phoneimg08-594 409 76
brevimg anna-lena.holmvall@marstaforenade.se






Joakim Hedlund


  Transportledare, Materialtransporter
  Joacim Hedlund


  phoneimg 08-408 067 92
  brevimg joacim.hedlund@marstaforenade.se